Afrika, majka boja i uzoraka
Vjerovatno jedine fotografije koje su mene ostavile bez teksta! Pisala sam, doduše, onomad, kako je nakon ovih prizora teško nastaviti živjeti svojim bež životom... da ovo bogatstvo, ovaj život otisnut u raskoši boja i motiva oduzima dah, i posrami i obesmisli svaki drugi modni IZRIČAJ, i to isto mislim i danas, nakon stotina pregledanih fotografija kojima sam otkrila porijeklo u pojmu VLISCO - najpoznatije fabrike za dizajn i proizvodnju tkanina sa printom iz afričke kulture, kao i njihova tri najpopularnija dizajna: Wax Hollandais, Super Wax i Java - tako da ako vam ova moja mala enciklopedija uzoraka nije dovoljna inspiracija, pod tim pojmovima, na internetu, možete pronaći cijeli jedan šareni svijet, koji u svoj svojoj ljepoti, u današnjoj modnoj minimalističkoj T-shirt okupaciji (na žalost svakog ljubitelja autentičnosti i egzotičnosti) prolazi gotovo nezapaženo.
Svi moji MAKEUP tutoriali na jednom mjestu
Nakon godinu i po dana Modinog mejkapisanja, vrijeme je da "sumiram" stvari, prvenstveno zbog vaših svakodnevnih upita u vezi ove uvijek goruće teme :)
U ovom članku sam okupila sve video makeup tutoriale koje sam do sada snimila, i koji će nadam se, da vam pomognu da nađete inspiraciju, ideju ili savjet koji vam je potreban za vaše makeup poduhvate.